Jak být své milované dokonalým Ježíškem?

Mohlo by se zdát, že obdarovat ženu kosmetikou je sázka na jistotu. Tak snadné to ale není. Stoupněte letos u stromečku v očích svých milovaných a darujte jim skincare péči šitou na míru jejich potřebám.
Každá péče, pokud má skutečně upřímně potěšit, musí být kvalitní, prověřená, funkční, a především musí obdarované vyhovovat. Když se to povede, radost bývá ohromná. Jak ale rozklíčovat, co vaše nejdražší potřebuje? V Perricone MD jsme se rozhodli vám s tím letos pomoci. Přinášíme vám tipy na ty nejlepší dárky pro manželku či partnerku v podobě dárkových sad složených z našich nejoblíbenějších krémů a sér, na které se můžete spolehnout.
 
COLD PLASMA PLUS+ ADVANCED SERUM CONCENTRATE HOME & AWAY DUO
Každá žena přirozeně touží po mladistvě krásné a zdravě vypadající pleti. Dnes již ikonická řada Cold Plasma Plus+ vznikla právě proto, aby tuto potřebu naplnila. Udělejte radost s praktickým dvojbalením jednoho z našich nejlepších přípravků. Obdarovaná ocení možnost ponechat si větší dózičku doma, zatímco tu menší může mít neustále v pohotovosti nejen na cestách.
Koncentrované sérum na obličej je pro svou všestrannost a maximální účinky dlouhodobě jedním z našich nejoblíbenějších přípravků vůbec. Díky unikátnímu patentovanému esteru vitaminu C, regeneračnímu tripeptidu mědi a posilujícím omega kyselinám se mimořádně efektivně vypořádává s devíti nejviditelnějšími znaky stárnutí pleti. Vrásky a jemné linky, nejednotnost v textuře i tónu, diskolorace, začervenání, zvětšené póry, mdlý tón nebo ztráta pevnosti… pokud ženu vašeho života trápí kterékoli z těchto příznaků, je pro ni Koncentrované sérum na obličej ideální volbou.

COLD PLASMA PLUS+ POWER DUO
Ne nadarmo se říká, že oko je do duše okno. Na tenké a extrémně citlivé pleti kolem očí se různá poškození, únava a stárnutí pleti projeví často nejviditelněji. Potěšte ženu svého života dvěma promyšleně zvolenými přípravky, které jí zajistí komplexní hloubkovou péči nejen o pokožku obličeje, ale také o choulostivé oční okolí.
Ultra účinné Koncentrované sérum na obličej díky patentovanému systému uvolňování tekutých krystalů poskytuje dokonalou hydrataci a zajistí, aby klíčové aktivní ingredience mohly působit i v hlubokých vrstvách pokožky. Díky tomu s lehkostí vyhlazuje vrásky, sjednocuje texturu pleti, zpevňuje, rozjasňuje a minimalizuje diskolorace.
Oční krém Cold Plasma Plus+ je perfektní volbou, pokud vaší partnerce znepříjemňují život tmavé kruhy a otoky pod očima, jemné či vějířkovité vrásky či ochabující pleť kolem očí. Intenzivně hydratuje a pozvedá pokožku očního okolí a zanechává ji vyhlazenou a zpevněnou.

ESSENTIAL Fx ACYL-GLUTATHIONE STARTER SET
Víte, co je to „zlatý antioxidant“? Pokud ne, rozhodně stojí za to zpozornět. Glutathion si svou přezdívku více než zaslouží – je to totiž nejmocnější známý antioxidant přirozeně se vyskytující v lidském těle, s celou řadou blahodárných účinků. Mimo jiné dokáže nesmírně účinně bojovat proti hlubokým vráskám tím, že chrání a vyplňuje oslabenou pleť.
Jeho nejúčinnější forma, acyl-glutathion, se stala základem naší ceněné řady Essential Fx Acyl-Glutathione. Speciální dárková sada tří zásadních produktů z této řady nadchne každou ženu, kterou sužují hluboké vrásky a rýhy, suchá a napjatá pleť nebo padání očních víček.
Hydratační sérum proti hlubokým vráskám působí velmi příjemně už svou luxusní, hedvábnou texturou. Vysoce účinně bojuje proti všem druhům hlubokých linek včetně nosoretních rýh či marionetových vrásek kolem úst. Díky směsi vitaminů F ze tří rostlinných olejů navíc zanechává pleť vyplněnou a zdravě rozzářenou.
Liftingové oční sérum patří právem k našim bestsellerům. Díky svému jedinečnému složení viditelně vypíná a pozvedá oční víčka a pomáhá tak zabránit nepříjemnému padání horních víček (ptóze) a potažmo oddálit invazivní lékařský zákrok. Kromě toho hloubkově hydratuje, účinně potlačuje tmavé kruhy a vyhlazuje hluboké vrásky kolem očí.
Omlazující hydratační krém proti vráskám působí na pleť podobně efektivně jako kapky vody v rozpálené poušti. Díky maximálnímu obsahu vyživujících látek po něm suchá a napjatá pokožka doslova rozkvete. Acyl-glutathion spolu se směsí vitaminů F minimalizují diskolorace, rozjasňují a především znatelně vylepšují vzhled vrásek i hlubokých rýh, které díky nim působí mělčí.

THE GREATEST HITS 2021
Pro všechny, kdo chtějí letos o Vánocích darovat něco skutečně speciálního, jsme v Perricone MD sestavili promyšlenou sadu čtyř nejoblíbenějších přípravků posledních let. Svým složením i působením se vzájemně skvěle doplňují a zajistí ženě vašeho života komplexní prémiovou péči a řadu chvil příjemně strávených péčí o sebe. Umožněte jí zažít sílu těch nejmocnějších skincare produktů a sledujte, jak se její přirozená krása rozvine jako květ růže.
Vyživující čisticí gel z řady High Potency Classics je základní přípravek, který by neměl chybět na žádné poličce s kosmetikou. Díky jeho schopnosti nevyvušovat, ale naopak udržet pleť hydratovanou a svěží, ho nejvíce oceňují dámy se sušší pokožkou, rozhodně však potěší kteroukoli ženu, která to se svou skincare rutinou myslí vážně. Díky kyselinám hydroxylové a alfa lipoové šetrně odstraňuje z pleti všechny nečistoty a zbytky líčidel a zároveň jemně exfoliuje a dodává vláhu.
Cold Plasma Plus+ Koncentrované sérum na obličej je ideální víceúčelovou péčí, která zvládá celou řadu věcí najednou. Díky svému nabitému složení se postará o vrásky i jemné linky, diskolorace i začervenání, sjednotí texturu i tón pleti, stáhne rozšířené póry a postupně navrátí pokožce pevnost.
High Potency Classics Hydratační a zpevňující krém na obličej intenzivně působí proti vráskám a díky své sametově bohaté textuře hloubkově hydratuje a projasňuje. Mimořádnými hydratačními vlastnostmi se pyšní díky vitaminu E a oleji ze semen tungovníku moluckého, zatímco DMAE pleť zpevňuje a chrání.
Essential Fx Acyl-Glutathione Ligtingové a zpevňující oční sérum je skutečnou záchranou nejen při výskytu tmavých kruhů a váčků pod očima, ale také při nepříjemném padání horních víček. Díky acyl-glutathionu navíc vyplňuje i hluboké vrásky kolem očí.