Nejdůležitější osoba pod sluncem si zaslouží mimořádnou péči

Možná si říkáte, že byste jí mohli dávat častěji najevo lásku a vděčnost… vhodná příležitost je vlastně kdykoli, ale máloco představuje tak ideální odrazový můstek jako Vánoce. Potěšte letos svou maminku péčí, která ji rozzáří nejen u stromečku.
Foukala dětské bolístky, prožívala s vámi první lásky, stála při vás u všech životních rozhodnutí a dodnes je tu, kdykoli potřebujete. Odměňte se jí letos za všechnu podporu a láskyplnou náruč jedinečným dárkem a dopřejte jí čas pro sebe s prémiovou péčí od Perricone MD. V posledním dílu našeho předvánočního seriálu přinášíme několik tipů na dárkové sady, kterými letos spolehlivě vykouzlíte úsměv na tváři všem maminkám.


COLD PLASMA PLUS+ POWER QUAD
Řada Cold Plasma Plus+ je doslova legendární svou schopností podporovat a obnovovat všechny nejviditelnější znaky mladistvě krásné a zdravé pleti. Vkusně laděná dárková sada čtyř nejmocnějších přípravků z této řady posune maminčinu skincare rutinu na zcela novou úroveň.

Koncentrované sérum na obličej s unikátním systémem uvolňování tekutých krystalů poskytuje dokonalou hydrataci a péči díky tomu, že jeho klíčové složky snadno pronikají do hlubokých vrstev pokožky. Účinně vyhlazuje vrásky, sjednocuje texturu, minimalizuje diskolorace, zpevňuje a díky esteru vitaminu C zanechává pleť viditelně rozjasněnou.
Intenzivní hydratační komplex je krém s příjemnou, balzámu podobnou texturou, který hloubkově hydratuje a intenzivně pečuje o zralou pleť. Díky peptidům a komplexu tří rostlinných olejů pokožku posiluje, zpevňuje, vyhlazuje a navrací jí mladistvou elasticitu.
Zpevňující krém pro oblast brady a krku věnuje luxusní péči často opomíjeným místům skincare rutiny. Složení s DMAE, peptidy a zapouzdřeným kofeinem je speciálně vyvinuto tak, aby znatelně vypínalo, tvarovalo a konturovalo pokožku na bradě, krku a kolem čelistí.
Oční krém se spolehlivě postará o projevy stárnutí v nejcitlivější oblasti obličeje. Choulostivou pokožku očního okolí vyhladí, pozvedne, rozjasní a zbaví nateklých váčků i tmavých kruhů pod očima. Díky omega kyselinám 3, 6 a 9 navíc posiluje přirozenou lipidovou bariéru pleti.

COLD PLASMA PLUS SUB D/NECK HOME & AWAY DUO
Oblast krku a brady patří i díky své exponovanosti k těm, na kterých se stárnutí pokožky projevuje velmi výrazně. Cold Plasma Plus+ Zpevňující krém pro oblast brady a krku působí proti devíti nejviditelnějším znakům stárnutí a efektivně bojuje proti ochabování a ztrátě pevnosti, včetně časté „dvojí brady“. V dárkové sadě na obdarovanou čekají dvě balení krému – větší, které využije při každodenní skincare rutině doma, a praktické menší, ideální například na cesty.
Díky patentovanému systému uvolňování tekutých krystalů pronikají jeho aktivní složky hluboko do pokožky, a mohou zde tak intenzivněji působit. Díky DMAE je pleť zpevněná a chráněná před vysycháním i vnějšími škodlivinami, zapouzdřený koncentrovaný kofein ji konturuje, rozjasňuje i pozvedá. Peptidy pak zanechávají pokožku brady a krku silnější, zpevněnou a vyhlazenou.


ESSENTIAL Fx ACYL-GLUTATHIONE STARTER SET
Glutathion je výjimečná ingredience. „Zlatý antioxidant“, jak se mu někdy přezdívá, je nejmocnějším antioxidantem v lidském těle s celou řadou blahodárných účinků. Mimo jiné dokáže skutečně efektivně vyhlazovat hluboké vrásky a rýhy včetně těch velmi odolných. Tři přípravky z řady, kterou jsme této jedinečné látce v Perricone MD věnovali, máte nyní možnost věnovat svým nejbližším v elegantní dárkové sadě.

Hydratační sérum proti hlubokým vráskám je vysoce účinné při vyplňování hlubokých vrásek, linek a rýh kolem úst, rtů a na čele. Postupně vyhlazuje mimické i marionetové vrásky nebo nosoretní rýhy a díky směsi vitaminů F zanechává pokožku plnější a rozzářenou.
Omlazující hydratační krém proti vráskám se sametově hebkou texturou je nabitý výživnými látkami, díky nimž intenzivně hydratuje, posiluje a chrání před agresivními vnějšími vlivy. Minimalizuje nedokonalosti, postupně vyhlazuje i hluboké vrásky a hloubkově vyživuje suchou, napjatou a citlivou pleť.
Liftingové oční sérum patří k našim bestsellerům díky své mimořádné schopnosti vypínat křehkou a tenkou pokožku okolo očí. Kromě jiného působí velmi účinně proti ochabování a padání horních víček, kterým trpí řada žen, a při pravidelném používání může oddálit operaci víčka. Očnímu okolí poskytuje dokonalou hydrataci a zanechává ho rozjasněné a  hladší.

Doufáme, že vám naše minisérie článků s tipy na vánoční dárky pomohla utřídit myšlenky a udělat si jasno v tom, čím letos potěšíte své blízké. Věříme, že jste vybrali správně a u stromečku na vás čekají rozzářené oči vašich nejbližších.

Krásný advent a šťastné svátky vánoční Vám přeje tým Perricone MD.