FAQ

 

Jak si mám vybrat produkty, které jsou pro mě ty pravé?

Existuje několik způsobů, jak vybírat produkty. Můžete nakupovat podle potřeb vaší pleti, prohlédnout si jednotlivé produktové řady nebo prozkoumat výrobky podle jejich typu.

 

Je bezpečné používat výrobky Perricone MD před a po kosmetickém ošetření?

Pokud jste v péči lékaře kvůli problémům s pletí, podstupujete kosmetické ošetření nebo jste těhotná, doporučujeme vám předem konzultovat se svým lékařem nebo porodníkem, co je pro vás z hlediska kosmetické péče vhodné. Jakmile tyto informace získáte, rádi vám poradíme, které naše produkty tyto specifikace splňují.

 

Kde najdu online seznam ingrediencí?

Úplný seznam ingrediencí najdete v popisu každého výrobku na našem webu.

 

Testuje Perricone MD produkty na zvířatech?

Perricone MD netestuje na zvířatech a neschvalujeme takovou praxi. Produkty objednané od nás a dodané přímo námi nejsou testovány na zvířatech.

 

Jsou vaše výrobky veganské?

Rádi bychom zákazníky upozornili, že asi 10 % výrobků obsahuje složky, které nejsou považovány za veganské.

 

Jsou výrobky bez lepku?

Naprostá většina produktů Perricone MD neobsahuje lepek. Výjimkou je v současnosti hydratační a zpevňující krém na obličej z řady High Potency Classics. Lepek však nemůže být vstřebáván pokožkou.

 

Obsahují vaše výrobky parabeny?

Aktuální nabídka produktů Perricone MD, kterou vidíte na našem webu, neobsahuje parabeny.

 

Jak dlouho potrvá, než uvidím výsledky?

U mnoha našich produktů můžete efekt vidět během několika minut po aplikaci. Při pravidelném každodenním používání výsledky postupně přibývají a jsou stále výraznější. U většiny našich zákaznic a zákazníků se viditelné zlepšení dostavuje po měsíci každodenního používání.

 

Obsahují vaše výrobky nechemickou sluneční ochranu?

Ano, pro našeho výrobky s SPF používáme pouze nechemickou, minerální širokospektrální sluneční ochranu na bázi oxidu titaničitého a/nebo oxidu zinečnatého.

 

Proč mají některé z vašich produktů lékárenskou vůni?

Produkty Perricone MD vyrábíme z těch nejkvalitnějších ingrediencí, které mají své přirozené vůně. Abychom zachovali maximální účinnost, občas nemůžeme tyto přirozené vůně zamaskovat. Měly by však vyprchat po aplikaci přípravku na pleť. Pokud se vůně nerozptýlí do pár minut po nanesení, ani po použití hydratačního přípravku, snižte množství, které obvykle nanášíte. Tak se přípravek bude moci dokonale vstřebat.

 

Je používání přípravků Perricone MD bezpečné během těhotenství?

Ačkoli nepředpokládáme žádný problém týkající se použití našich výrobků během těhotenství, je důležité vědět, že výrobky Dr. Perriconeho nebyly testovány na těhotných ani kojících ženách. Každá ingredience však byla nezávisle testována a je bezpečná pro aplikaci na kůži. Během těhotenství doporučujeme vyhnout se lokální aplikaci vitamínu A, tedy výrobkům obsahujícím retinol. Pokud máte další otázky týkající se těhotenství a kosmetických přísad, doporučujeme vám poradit se s vaším lékařem nebo porodníkem, který vás zná a pomůže vám zajistit bezpečný a zdravý průběh těhotenství.