High Potency Classics Growth Factor Liftingové a zpevňující oční sérum

Kód: 57160001EU
1 999 Kč
Skladem

Growth Factor Firming & Lifting Eye Serum

Ultra účinné a lehké oční sérum s novou generací polyaminové technologie, které viditelně vypíná a zpevňuje pleť okolo očí a dodává jí pružnější vzhled. Hydratuje, pomáhá redukovat vrásky, jemné linky i tmavé kruhy pod očima a pleť je díky tomu hladká a rozjasněná. Growth Factor Liftingové a zpevňující oční sérum je jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí přirozeně vrátit své pleti mladistvost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:

V návaznosti na úspěch oblíbeného Growth Factor Liftingového a zpevňujícího séra na obličej jsme vyvinuli nové oční sérum z řady High Potency. Využívá jedinečnou sílu polyaminového růstového faktoru, patentovaného přímo Perricone MD, aby vám pomohlo zbavit se nejviditelnějších známek stárnutí – vrásek, jemných linek, ochablé pleti, tmavých skvrn či vaků pod očima. DMAE ve složení účinně vypíná povadlou pokožku, navrací jí pružnost a chrání před vysoušením, zatímco niacinamid jí poskytuje jednotnou barevnost a přirozený jas. Stejně jako jeho sesterské obličejové sérum se vyznačuje vysokou účinností potvrzenou klinickými i spotřebitelskými testy.

Objem / Hmotnost: 15 ml

 

Jak aplikovat: 

Prsty jemně vklepejte do očního okolí. Používejte ráno a večer. Vyhněte se kontaktu s očima. Při kontaktu s očima vypláchněte okamžitě vodou.

 

Složení:

  • Polyaminový růstový faktor: Unikátní látka, která působí jako přesná kopie endogenní molekuly, již využívají téměř všichni živí tvorové na Zemi. Pleť kolem očí je díky ní hydratovaná a rozjasněná, má dostatek kolagenu a působí mladistvě. Polyaminový růstový faktor supluje nedostatek přirozených růstových faktorů, jichž s přibývajícím věkem pokožka produkuje stále méně, a napomáhá tak redukci nejviditelnějších znaků stárnutí, jako jsou vrásky, jemné linky či ochablá, povadlá, mdlá pleť.
  • DMAE: Sloučenina, již běžně produkuje lidský mozek a která postupem času povadlou pokožku intenzivně zpevňuje, vypíná a chrání před vysoušením způsobeným agresivními vlivy zvenčí. Pleť je díky tomu hydratovaná, pružná a hladká.
  • Niacinamid: Jinak také vitamin B3; sjednocuje barevný tón pleti pod očima, zbavuje ji tmavých míst a podporuje přirozenou kožní bariéru. Pokožka pod očima je díky tomu rozjasněná a zářící.

 

Klinické výsledky:

94 % účastnic klinické studie zaznamenalo úbytek vrásek a jemných linek.

88 % procent účastnic hlásilo redukci otoků v citlivé oblasti kolem očí.

Klinické studie se zúčastnilo 33 žen po dobu 8 týdnů.

 

Spotřebitelské výsledky: 

80 % účastnic spotřebitelské studie popsalo svou pleť jako viditelně méně ochablou.

Spotřebitelské studie se zúčastnilo 104 žen po dobu 28 dnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: High Potency Classics
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
giftfree: 53988001|53990001EU
Nevyplňujte toto pole: