Navraťte letos Vánocům jejich kouzlo. Tipy na dárky pro vaše nejbližší

Vánoce ve výlohách obchodů, na ulicích, v televizi, na každém rohu. Možná máte pocit, že je toho moc a z vánočních svátků se stala záležitost, která vás každoročně stresuje? A přitom by bylo tak krásné strávit je v klidu a pohodě v kruhu těch nejbližších, s vůní cukroví linoucí se celým domem, a radovat se z dárků a společných chvil.

V Perricone MD se na to díváme stejně. Abychom vám to letos alespoň trochu ulehčili, přinášíme vám speciální sérii článků s pečlivě vybranými tipy na ty nejlepší dárky pro vaše nejbližší. S prémiovou péčí v podobě hydratačních krémů, sér, pečujících líčidel či rovnou kosmetických sad vykouzlíte u stromečku nejeden úsměv.

VÝBĚR TĚCH NEJLEPŠÍCH DÁRKŮ PRO MANŽELA ČI PARTNERA

Vybrat muži něco, co ho opravdu potěší, se často ukáže jako náročný úkol. Zkuste na to letos jít od lesa a darujte mu něco skutečně výjimečného: luxusní péči a chvíle, které může věnovat jen sobě, v podobě hydratačního krému nebo séra. V Perricone MD víme, že i muže lze potěšit kvalitní kosmetikou.

COLD PLASMA PLUS+ KONCENTROVANÉ SÉRUM NA OBLIČEJ

Jasná volba pro každého, kdo neholduje plným poličkám s kosmetickými přípravky a raději volí víceúčelovou péči. Koncentrované sérum na obličej Cold Plasma Plus+ totiž zvládá vše: v jednom kroku mimořádně účinně vyhlazuje vrásky i jemné linky, stahuje póry, zpevňuje, zbavuje nejrůznějších diskolorací a dodává unavené pleti jasnější tón.

Speciálně vyvinutý, patentovaný ester vitaminu C rozjasňuje, minimalizuje diskolorace a stimuluje tvorbu kolagenu. Ochrannou bariéru pokožky posilují omega kyseliny 3, 6 a 9, zatímco trojice aminokyselin zvaná tripeptid mědi regeneruje, zpevňuje a chrání proti agresivním vnějším vlivům. Muži svého života tak věnujete mladistvější, hladší a zdravější pleť bez zdlouhavých procedur.

COLD PLASMA PLUS+ INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ KOMPLEX

Namáhaná pleť potřebuje extra hydrataci a péči. Toužíte-li svému nejbližšímu kromě toho dodat ještě něco navíc, je tu multifunkční Intenzivní hydratační komplex z řady Cold Plasma Plus+. Krém s příjemnou balzámovou texturou obsahuje hydratační komplex a řadu antioxidantů, díky nimž účinně hydratuje, vyživuje, zpevňuje, vyhlazuje a sjednocuje i velmi vysušenou pleť.

Peptidy efektivně bojují proti nedokonalostem způsobeným rozpadem kolagenu, jako jsou vrásky a ochabující pleť. Tvorbu kolagenu podpoří také vysoce antioxidační ester vitaminu C, který zanechává pokožku vyhlazenou, sjednocenou a rozjasněnou. Triglyceridový komplex ze tří rostlinných olejů zajišťuje intenzivní hydrataci, posiluje ochrannou lipidovou bariéru a navrací pokožce pružnost.

HIGH POTENCY CLASSICS INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU

Vrásky, dehydratace nebo ztráta pevnosti se neohlížejí na pohlaví. Intenzivní hydratační krém s kyselinou hyaluronovou nasazuje do boje ty nejmocnější ingredience, které hloubkově hydratují, vyživují, vyhlazují, projasňují a dodávají pružnost. Dopřejte svému milovanému pevnější a elastičtější pleť plnou vláhy.

Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid s neuvěřitelnými hydratačními vlastnostmi. Snadno proniká povrchem pleti a poskytuje jí nezbytnou vláhu. Pro maximální podporu vnější vrstvy kůže obsahuje krém DMAE, které zpevňuje ochablou pokožku a chrání ji před vysycháním. Extrakt z listu rozmarýnu vypíná, vyhlazuje a dodává antioxidační účinky.