Tipy na dárky: Oplaťte maminkám jejich péči!

Maminky nám celý život věnovaly svou pozornost a je na čase jim to oplatit! Každoročně si proto druhou květnovou neděli připomínáme Den matek. Jaký dáreček vybrat pro nejdůležitější ženu vašeho života? S tou pravou prémiovou kosmetikou rozhodně nešlápnete vedle!

Svátek matek se oslavoval již ve starověkém Řecku, kdy byl spjat s uctíváním Velké Matky, bohyně Rhey a Kybelé. Moderní forma Dne matek se pak vyvinula na počátku 20. století v USA. V Československu se jeho propagátorkou stala například Alice Masaryková, dcera prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Dnes je Svátek matek neodmyslitelnou součástí měsíce května. Pokud se i vy chystáte 14. 5. potěšit svou maminku, připojte ke kytičce a polibku také dáreček, díky kterému si zachová svou krásu...

V maminčině kosmetické výbavě nesmí chybět sérum!

Péče o krásu je velmi individuální a záleží na typu pleti každé ženy. Nezbytnou součástí každodenní rutiny by mělo být sérum, které obsahuje vysokou koncentraci účinných látek a zlepšuje kondici pleti. Stačí vmasírovat jen pár kapek na obličej a krk. Nanáší se po vyčištění pleti, těsně před aplikací krému.

Tip na dárek ke Dni matek

Dva vysoce účinné přípravky, které působí proti nejviditelnějším známkám stárnutí: vráskám, jemným linkám, tmavým kruhům, otokům, zvětšeným pórům, suchosti, ztrátě hebkosti, diskoloracím, nečistotám, ztrátě jasu, nejednotnému tónu pleti a ztrátě pevnosti. Perricone MD Cold Plasma+ Power Duo se zaměří na individuální potřeby vaší pleti a přinese viditelné výsledky do sedmi dnů.

Sbohem, vrásky!

„To je tvoje starší sestra?“ „Ne, to je moje mamka.“ Komu by taková poklona nelichotila! Vrásky sice k přibývajícím letem patří, ale proč nevyužít účinků látek, které s nimi dokážou zatočit? Patří k nim například acyl-glutathion, jemuž se přezdívá „zlatý antioxidant“. S věkem hladina glutathionu v těle klesá, proto lokální aplikace přípravků s acyl-glutathionem pomůže pokožce vyhladit hluboké vrásky a rýhy, aby pleť vypadala hladší a mladistvější.

Tip na dárek ke Dni matek

Dárkový balíček Essential Fx Acyl-Glutathione Starter

Luxusní sada obsahuje trojici oblíbených přípravků s obsahem acyl-glutathionu, které se vzájemně skvěle doplňují a poskytují pleti komplexní péči. V dárkovém setu najdete:

Vysoce koncentrované sérum obsahuje kromě acyl-glutathionu také směs vitamínů F, které obnovují plnost pokožky a intenzivně ji hydratují. Pomáhá vyhlazovat mimické i marionetové vrásky, nosoretní rýhy i hluboké vrásky kolem úst, rtů a na čele.

Jemná kůže v oblasti očního okolí si vyžaduje speciální péči! Toto liftingové sérum dokáže bojovat s rýhami kolem horního očního víčka, zjemňuje tmavé kruhy a vrásky a zabraňuje ztrátě elasticity a diskoloracím. Stačí, když maminka každé ráno a večer prsteníčkem zlehka vklepe pár kapiček do partií v okolí očí.

Po aplikaci séra přichází na řadu krém s acyl-glutathionem, který dodává suché a napjaté pleti optimální výživu. Rýhy a vrásky budou po pravidelném používání mělčí a navíc minimalizuje výskyt nedokonalostí pleti. Doporučte mamince, aby krém ráno i večer jemnými pohyby směrem nahoru vmasírovala do tváře a krku.

Ukažte mamce kouzlo neuropeptidů

Zní to jako zaklínadlo: „NEUROPEPTIDY!“ A opravdu tato účinná složka tak trochu kouzelná je. Neuropeptidy tvoří různorodá skupina více než 50 molekul, které hrají roli v mnoha kožních funkcích. Vysoce účinné stavební řetězce podobné proteinům představují jedinečný prostředek, s jehož pomocí lze viditelně redukovat vrásky a bojovat s ochablou, matnou pletí i diskoloracemi. Díky své unikátní chemické struktuře neuropeptidy posilují přirozenou kožní bariéru a podporují hydrataci pokožky, která tak získává zpět svou vláčnost a svěžest. Dvacetiletý profesionální výzkum vedl k vývoji přípravků Perricone MD Neuropeptide s ultra účinným složením, které zajišťuje nejvyspělejší a nejkomplexnější péči o obličej, oči, krk a hrudník. Ukažte tedy své mamince, jak kouzlo neuropeptidů funguje v praxi...

Tipy na dárky ke Dni matek

  • Pro krásnou pleť...

Zpevňující hydratační krém Neuropeptide Firming Moisturizer s bohatou, sametovou texturou intenzivně hydratuje a vyživuje pleť a navrací jí svěžest a mladistvý vzhled. Kromě neuropeptidů obsahuje i DMAE a kyselinu hyaluronovou.

  • Na dobrou noc...

Noční krém na obličej Neuropeptide Night Cream působí proti čtyřem typům obličejových rýh: jemným linkám, statickým, mimickým a gravitačním vráskám. Navíc obsahuje sloučeninu DMAE, která podporuje přirozený regenerační cyklus organismu a napomáhá pleť omlazovat.

  • Jedinečná péče o oční okolí...

Zpevňující a rozjasňující oční krém Neuropeptide Firming & Illuminating Under-Eye Cream zatočí s vějířkovitými vráskami kolem očí, jemnými linkami i hlubšími rýhami, poradí si i s váčky pod očima, tmavými kruhy a pigmentovými skvrnami.

  • Nezapomínejte na krk a dekolt...

Luxusní lehký krém Neuropeptide Restorative Neck & Chest Therapy Broad Spectrum SPF 25 je speciálně vyvinutý pro oblast krku a hrudníku, kde se mohou rovněž objevovat vrásky i diskolorace. Sametově hebký krém pokožku zpevní, sjednotí barevný tón, zjemní texturu a také dekolt ochrání před slunečním zářením.

Nejste si jistí? Vsaďte na dárkový poukaz!

Pokud si nejste jistí, který kosmetický produkt by vaši maminku nejvíce potěšil, buď nás můžete kontaktovat a poradit se s našimi odborníky, anebo ke Dni matek pořiďte dárkový poukaz, díky kterému si bude moci obdarovaná sama vybrat prémiovou kosmetiku přesně podle svého gusta. Zakoupit jej můžete v různých hodnotách.

Šťastný Svátek matek všem skvělým ženám! Jsme rádi, že vás máme!