Neuropeptide Zpevňující hydratační krém

Kód: 55090001EU
7 499 Kč 127,10 Kč / 1 ml
Skladem

Neuropeptide Firming Moisturizer

Zpevňující hydratační krém, který viditelně a velmi účinně pomáhá v boji s tenkou, ochablou pletí. Po celý den intenzivně hydratuje a zvlhčuje a pokožka je díky němu hebčí, jemnější a má jednotnější texturu. Zároveň je citelně posílená, odolnější, pevnější a chráněná proti vysoušení. Neuropeptide zpevňující hydratační krém zároveň zbavuje pleť ochablosti, dodává jí svěžest a zbavuje ji mdlého tónu, vyhlazuje vrásky a zamezuje diskoloracím. Perfektní volba pro viditelně mladší, zdravější, silnější a svěžejší pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Náš nejpokročilejší zpevňující hydratační krém je výsledkem dvacetiletého profesionálního výzkumu. Jeho nepřekonatelné, luxusní, ultra účinné složení zajišťuje pleti potřebnou celodenní hydrataci a postupně účinně a viditelně proměňuje vzhled papírově tenké, ochablé pokožky a navrací jí svěžest a mladistvý vzhled. Krém s bohatou, sametovou texturou zároveň intenzivně hydratuje a vyživuje. Pleť postupem času získává stále větší pevnost a pružnost. Neuropeptidy v jeho složení účinně působí proti vráskám, DMAE pokožku intenzivně zpevňuje a chrání před vnějšími vlivy a kyselina hyaluronová hloubkově hydratuje a proniká do hlubokých vrstev kůže, díky čemuž je pokožka vláčná a získává zpět svůj objem.

 

SLOŽENÍ:

  • Neuropeptidy: Vysoce účinné stavební řetězce podobné proteinům představují jedinečný prostředek, s jehož pomocí lze zároveň viditelně redukovat vrásky a bojovat s ochablou, matnou pletí i diskoloracemi. Díky své unikátní chemické struktuře neuropeptidy posilují přirozenou kožní bariéru a podporují hydrataci pokožky, která tak získává zpět svou vláčnost a svěžest.
  • DMAE: Sloučenina, kterou běžně produkuje lidský mozek a jež postupem času povadlou pokožku intenzivně zpevňuje, vypíná a chrání před dehydratací způsobenou agresivními vlivy zvenčí. Pleť je díky tomu hydratovaná, pružná a hladká.
  • Kyselina hyaluronová: Látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském organismu a představuje důležitou součást konstrukce a opory pokožky. Zároveň je to nejdokonalejší známý hydratační prostředek pro péči o pleť – poskytuje pokožce nezbytnou hydrataci, aby si udržela svou přirozenou pružnost. Nízkomolekulární forma zajišťuje, že kyselina hyaluronová účinně proniká pod povrch pokožky.

VÍCE O NEUROPEPTIDECH:

Neuropeptidy tvoří různorodá skupina více než 50 molekul, které hrají roli v mnoha kožních funkcích a onemocněních. Působí v těle různými způsoby – jako neurotransmitery přenášejí nervové signály, jako neuromodulátory vykonávají příkazy, které jim byly signálem předány.

V kůži vznikají neuropeptidy lokálně, a to v hlavních kožních buňkách (takzvaných keratinocytech) a v endoteliálních buňkách zevnitř cév, a následně jsou transportovány nervovými vlákny nebo imunitními buňkami (polymorfonukleárními buňkami ve svalech nebo některými druhy bílých krvinek) tam, kam je potřeba. V různých buněčných liniích v kůži existují pro neuropeptidy specifické receptory a vazebná místa – například v již zmiňovaných imunitních a endotelových buňkách, v keratinocytech nebo v základních buňkách vazivové tkáně (fibroblastech).

Bylo prokázáno mnoho různých biologických účinků neuropeptidů. Cílený úbytek kožních neuropeptidů (například za použití kapsaicinového krému) nebo terapeutické použití látek, které působí stejně, či naopak opačně než neuropeptidy (jejich agonistů a antagonistů) může pomoci i při řešení různých kožních problémů.

SPOTŘEBITELSKÉ VÝSLEDKY:

91 % účastnic spotřebitelské studie popsalo svou pleť jako citelně hladší.

89 % účastnic potvrdilo, že sérum vylepšilo texturu jejich pleti.

84 % účastnic se shodlo na tom, že jejich pokožka je silnější.

81 % účastnic popsalo svou pleť jako zpevněnou.

Spotřebitelské studie se zúčastnilo 105 žen po dobu 28 dnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neuropeptide
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
giftfree: 57330001
5
5x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
P Avatar autora | 25.2.2024
Mám rada kosmetiku Perricone, v podstatě používám jen ji, ale tenhle krém mi přijde ve srovnání s ostatními produkty této značky naprosto nejslabší. Zanechává stopy, pleť mi po něm během chvilky přijde vysušená. Dlouho jsem zvazovala, jestli ho koupím nebo ne, vzhledem k ceně. Ale noční krém z této řady už používám cca dva roky, takže jsem zkusila i tento denní, ale asi nikdy více.
KT Avatar autora Kateřina Topinková (Administrátor) 29.2.2024
Hezký den, paní Petro, děkujeme za Vaši recenzi a nákup naší kosmetiky 🤍. Je nám líto, že nejste s tímto krémem zcela spokojená. Důvodem může být ne zcela optimálně zvolený produkt, který nemusí být 100% vhodný pro Váš typ a stav pleti. Možná by pro Vás byl lepší některý z produktů s větším důrazem na hloubkovou hydrataci 💦, kterou poskytuje například řada Essential FX Acyl-Glutathione či Cold Plasma+. Určitě Vám moc rádi pomůžeme se sestavením nejideálnější péče přímo pro Vaše potřeby pleti 😊. S dovolením se na Vás obrátím prostřednictvím e-mailu, kde můžeme probrat vše potřebné. Za tým Perricone MD, Kateřina 🌺.
5
NM Avatar autora | 1.5.2023
Jsem s touto značkou velmi spokojená,
5
KF Avatar autora | 9.6.2022
Super, len necháva biele stopy na pleti
5
D Avatar autora | 28.1.2022
skvělý krém pro zralejší pleť
5
K Avatar autora | 24.1.2022
Nejlepší krém pro zralou pleť jaký jsem vyzkoušela. Hydratuje, vyhlazuje, skvělý.
5
AT Avatar autora | 19.1.2022
Můj oblíbený krém na obličej.