NO:RINSE. ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI BEZ OPLACHOVÁNÍ

Čištění a exfoliace jsou nezbytnými kroky každé skincare rutiny. Odplaví nečistoty a zbytky líčidel, zbaví póry nahromaděných odumřelých buněk a připraví pleť pro použití pečujících přípravků. Produkty z řady No:Rinse od Perricone MD vyvíjíme tak, aby čištění a exfoliaci posouvaly na novou úroveň. Díky pečlivě voleným aktivním látkám o pokožku zároveň účinně pečují a zanechávají ji vyhlazenou, hebkou a zářící. A není třeba je oplachovat.

NO:RINSE MICELÁRNÍ ČISTICÍ PÉČE

Dokonale čistá a projasněná pleť bez černých teček díky jednomu přípravku? Víceúčelová Micelární čisticí péče No:Rinse odplavuje nečistoty a zároveň projasňuje, osvěžuje, zjemňuje a dodává potřebné živiny. S L-Carnitinem, který stimuluje obnovu svrchní vrstvy pleti, a hydratačním vitaminem B5. Díky micelární vodě navíc přirozeně čistí a pečuje i o citlivou či suchou pleť.

NO:RINSE ZPEVŇUJÍCÍ VATOVÉ POLŠTÁŘKY S DMAE

Koncentrovaná dávka posilujících a zpevňujících látek pro jakoukoli pleť. Vatové polštářky No:Rinse nejprve dopřejí pokožce jemnou exfoliaci s pomocí kyseliny alfa hydroxylové, díky které se aktivní složky mohou maximálně efektivně vstřebat. DMAE pak pomůže pleť vypnout a dodat jí objem, zatímco hydratační komplex mědi navrací mladistvou pružnost a pevnost.

NO:RINSE INTENZIVNÍ TONIKUM PRO VYHLAZENÍ PÓRŮ

Toužíte se zbavit černých teček a zvětšených pórů jednou provždy? A co takhle přidat k tomu příjemně matný vzhled bez lesknoucích se ploch? Intenzivní tonikum No:Rinse jemně čistí, odstraňuje přebytečné kožní buňky a zároveň absorbuje přebytečnou mastnotu. Se zpevňujícím komplexem mědi, DMAE a kyselinou salicylovou, která účinně čistí, exfoliuje a uvolňuje ucpané póry. Zanechává pleť dokonale čistou, matnou a sjednocenou.

NO:RINSE EXOFILAČNÍ PEELING

Poslední krok čisticí rutiny je zároveň jedním z nejzásadnějších. Exfoliační peeling No:Rinse aktivně vyhledává a odstraňuje odumřelé kožní buňky, pomáhá udržet hydrataci pleti v rovnováze a vyhlazuje jemné linie. Hydratační kyselina hyaluronová zanechává pokožku jemnější a hladší, komplex mědi zpevňuje a L-Carnitine výrazně stimuluje obnovu povrchových buněk. S příjemnou tekutou texturou, která nedráždí a navrací pleti hebkost a přirozenou zářivost.