KRÁSNĚJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ PLEŤ BĚHEM PÁR MINUT

Toužíte si užít nadcházející léto plnými doušky a s ničím se zbytečně netrápit? Jste na správné adrese. Inovativní Koncentrovaná pečující plátýnková maska od Perricone MD navrací pleti všechny nejviditelnější znaky mladistvé krásy a zdraví rychleji a efektivněji než kdy dřív.

REGENERUJÍCÍ SÍLA NAŠICH NEJÚČINNĚJŠÍCH INGREDIENCÍ

Cold Plasma Plus+ je pojem, který netřeba představovat. Ikonická řada produktů Perricone MD je dlouhodobě známá pro svou prověřenou účinnost i vynikající spotřebitelská hodnocení. Nová, ultra účinná plátýnková maska dělá jménu své produktové řady čest. Znatelně regeneruje a omlazuje, navrací pevnost, vyhlazuje vrásky, zbavuje diskolorací, stahuje póry a sjednocuje texturu i tón. A zvládne to vše za dvacet minut.

PEČUJE, OSVĚŽUJE A PROJASŇUJE…

Cold Plasma Plus+ Koncentrovaná pečující plátýnková maska je nabitá těmi nejsilnějšími koncentrovanými látkami z dílny Perricone MD, díky kterým podporuje zdravou a mladistvě vypadající pleť. Náš speciálně vyvinutý ester vitamínu C rozjasňuje, vyhlazuje a zbavuje diskolorací; regenerační tripeptid mědi navrací hebkost a pevnější, mladistvý vzhled. Fosfolipidy zanechávají pokožku hloubkově hydratovanou a chráněnou proti nepříznivým vnějším vlivům. Díky našemu jedinečnému patentovanému systému uvolňování tekutých krystalů se všechny účinné látky rychle a efektivně vstřebávají a mohou okamžitě působit.

… A NAVÍC DOKONALE SEDÍ

Pokud vám u běžných plátýnkových masek vadí, že nikdy dokonale nepřilnou, nemusíte se bát. Koncentrovaná pečující plátýnková maska sestává ze dvou částí, takže bezchybně obemkne kontury obličeje a působí skutečně všude, kde má. Ani kapka vzácných účinných látek tak nepřijde nazmar.

Cold Plasma Plus+ Koncentrovanou pečující plátýnkovou masku naleznete v e-shopu Perricone MD v balení po jedné nebo v balení po šesti, které můžete využít také jako speciální vysoce efektivní šestidenní kůru, která zanechává pleť osvěženou, zdravější a navrací jí mladistvý vzhled.