SPÁNEK JE PŮL ZDRAVÍ. CÍLENÁ NOČNÍ RUTINA MU V TOM DOKÁŽE VÝZNAMNĚ POMOCI

Dostatek spánku je klíčový pro zachování dobrého zdraví a kvality života. A platí to i pro pleť. Během spánku se buňky opravují, obnovují – a mají také jedinečnou příležitost odpočinout si od působení slunce nebo volných radikálů.

Noc je tak ideální čas, kdy můžete cílenou pečující rutinou podpořit přirozený regenerační proces. Stačí si zodpovědět jednoduchou otázku: který problém trápí vaši pokožku nejvíc ze všech? V Perricone MD vám ho rádi pomůžeme vyřešit.

VRÁSKY A JEMNÉ LINKY:

ESSENTIAL FX ACYL-GLUTATHIONE INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ NOČNÍ PÉČE
Pleť sužovaná vráskami potřebuje především intenzivní hydrataci a výživu v podobě aktivních látek, které vyhlazují a podporují přirozenou hydratační bariéru. Výjimečný antioxidant acyl-glutathion minimalizuje vrásky i jemné linky, zatímco směs vitaminů F hydratuje a navrací pokožce plnost a přirozeně rozzářený vzhled.

OCHABLOST A POVOLENÁ POKOŽKA:

INTENZIVNÍ ZPEVŇUJÍCÍ NOČNÍ MASKA
Unikátní luxusní bezoplachová maska, která zpevňuje a díky DMAE a kyselině alfa-lipoovéviditelně pozvedá ochablou pleť. Kokosový olej navíc v průběhu noci poskytuje neustálý přísun hydratace, takže pleť je po probuzení znatelně pevnější a pružnější.

DEHYDRATACE A HLUBOKÉ VRÁSKY:

INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ KOMPLEX
Jediný hydratační krém, který zvládne vše. Unikátní textura připomínající balzám pečuje o pleť a maximálně ji hydratuje. Složení poháněné antioxidanty a hydratačním komplexem pleť vyživuje, výrazně vyhlazuje, zpevňuje a sjednocuje její tón. Tento krém můžete používat jako denní i noční péči. Dejte sbohem suché pleti!


 
NEUROPEPTIDE NOČNÍ KRÉM NA OBLIČEJ
Nabitý noční krém dodává pleti po celou noc nezbytnou hydrataci. Postupem času tak účinně zabraňuje vzniku hlubokých vrásek, včetně ma rionet a nosoretních rýh. DMAE viditelně zpevňuje, zatímco aminokyseliny hydratují a neuropeptidy bojují s vráskami, ochablostí i diskoloracemi zároveň.