PŘIVÍTEJTE JARO S KRÁSNĚJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ PLETÍ

Začátkem jara pokožka sklízí plody náročné dlouhé zimy, která jí dala pořádně zabrat. V Perricone MD máme na jarní únavu osvědčený recept: kultovní patentovanou řadu Cold Plasma Plus+. Působí jako všestranný multivitamin pro vaši pleť a účinně ji podněcuje k tomu, aby byla zdravá, svěží, rozzářená a působila mladistvě. Díky speciálnímu způsobu s využitím tekutých krystalů se její klíčové složky okamžitě a hloubkově vstřebávají. Efektivně působí proti devíti nejviditelnějším znakům stárnutí pleti: vráskám a jemným linkám, nejednotné textuře a tónu, zvětšeným pórům, ztrátě jasu a pevnosti, začervenáním a diskoloracím.

JEDEN ZA VŠECHNY: COLD PLASMA PLUS+ KONCENTROVANÉ SÉRUM NA OBLIČEJ

Přípravek, který extrémně účinně působí hned v několika oblastech. Bojuje proti jemným linkám i hlubším vráskám, poradí si s nejednotnou, mdlou pletí, stahuje póry a redukuje diskolorace i začervenání. Ester vitaminu C rozjasňuje, tonizuje a vyhlazuje, tripeptid mědi zpevňuje a opravuje poškozenou pleť. Díky štědré porci omega 3, 6 a 9 mastných kyselin navíc posiluje přirozenou ochrannou bariéru a pokožka tak dokáže mnohem efektivněji zůstávat hydratovaná.

NEKOMPROMISNÍ HYDRATACE: COLD PLASMA PLUS+ INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ KOMPLEX

Co vás na sezónu připraví lépe než víceúčelová péče s neuvěřitelnou hydratační silou? Složení s unikátní balzámovou texturou a antioxidačním esterem vitaminu C zanechává pleť osvěženou, rozzářenou, vyživenou a sjednocenou. Díky peptidům navíc zpevňuje a stimuluje tvorbu kolagenu. Rostlinný triglyceridový komplex posiluje přirozenou ochrannou bariéru a navrací pokožce pružnost.

ROZZÁŘENÝ POHLED: COLD PLASMA PLUS+ OČNÍ KRÉM

Choulostivá pokožka očního okolí podléhá změnám obzvlášť snadno. Oční krém Cold Plasma Plus+ účinně bojuje proti vějířkovitým vráskám, tmavým kruhům a váčkům pod očima, ale také proti ochablé pleti a ztrátě pružnosti. Ester vitaminu C rozjasňuje a vyhlazuje, omega 3, 6 a 9 pomáhají účinněji zadržovat vodu a tripeptid mědi navrací pokožce pevnost a mladistvý vzhled.

KRÁSNĚJŠÍ DEKOLT: COLD PLASMA PLUS+ VYŽIVUJÍCÍ KRÉM NA KRK A HRUDNÍK

Zbavte se jednoduše a elegantně krepovité kůže, vrásek i nejednotného tónu v oblasti dekoltu! Vyživující krém na krk a hrudník Cold Plasma Plus+ s našlehanou, lehkou texturou zlepšuje pevnost a elasticitu, vyhlazuje kůži v záhybech na krku a zanechává pleť rozjasněnou a hebkou. Pokožka je pevnější a pružnější díky peptidům, zářivější a sjednocená díky vitaminu B3, vysoce účinný ester vitaminu C ji vyhlazuje a rozjasní. Šetrná minerální sluneční ochrana s SPF 25 navíc chrání před škodlivým UVA i UVB zářením.