10 PRODUKTOVÝCH ŘAD. JAK ZVOLIT TU PRAVOU?

Záleží nám na tom, abychom každé naší klientce poskytli maximum možného, co se konkrétně její pleti týká. Na základě řady dotazů proto níže přinášíme přehled, který vám umožní se v našich produktech jednoduše orientovat. Snadno tak poznáte, která z našich kolekcí je ideální právě pro vaši pleť.

Značka Perricone MD vznikla v roce 1997 od té doby se v mnoha ohledech výrazně rozvinula. Na pevných základech, položených doktorem Nicholasem Perriconem, stavíme z nových účinných ingrediencí a vědeckých inovací neustále něco inovativního.

Na český trh jsme uvedli již 10 produktových řad, z nichž každá je něčím výjimečná. Najdete v nich přípravky pro čištění pokožky, peelingy, hydratační krémy a séra, přípravky proti stárnutí pleti a mnoho dalšího. Poskytují komplexní péči jak pokožce, kterou teprve začínají brázdit první jemné linky, tak pleti s hlubokými vráskami včetně rýh v koutcích úst a očí. Postarají se jemně, avšak efektivně o aknózní pleť plnou zarudlých a zanícených míst, regenerují a vyživují, posilují přirozenou kožní bariéru. Rozjasňují a zbavují diskolorací i tmavých kruhů pod očima. A pamatovali jsme i na hypoalergenní péči o velmi citlivou pleť.

Stříbrnou nití, která všechny naše produkty spojuje, je důraz na účinnost podpořenou důkladným vědeckým výzkumem a na nejvyšší možnou kvalitu ingrediencí. Některé z přísad jsme dokonce vyvinuli sami – například náš patentovaný ester vitaminu C. Také u těch, které sami nevyrábíme, ovšem vždy dbáme na bezpečnost a vysokou kvalitu, která zajistí ty nejlepší účinky. Jeden příklad za všechny: jako jedna z nemnoha firem používáme v našich přípravcích kanabidiol výhradně v jeho nejčistší, 99procentní formě.