Nejlepší víceúčelová péče o pleť. Kterou vyzkoušíte?

Věnujete nyní o něco méně času péči o svůj zevnějšek? Není se čemu divit. Protipandemická opatření a horké letní dny nepůsobily v poslední době na většinu z nás příliš motivačně. Pokud jste se rozhodli omezit svoji pečující kosmetickou rutinu, vyberte si produkty, které toho zvládnou více. Získáte tak cenný čas, aniž byste ohrozili dlouhodobé zdraví své pleti.

 

Jaké produkty péče o pleť působí opravdu intenzivně?

Nejlepší přípravky péče o pleť, které zefektivní váš režim, jsou víceúčelové, tedy takové, které řeší více problémů pleti současně. „Šetří čas a zároveň zjednodušují výběr a nákup,“ říká Rosalba Martone, ředitelka vzdělávání Perricone MD. Nemusíte se obávat, že dva přípravky nebudou dobře fungovat společně, nebo že neúmyslně přetížíte pleť a způsobíte její citlivost. Používání jednoho produktu, který řeší více problémů, je spolehlivým způsobem jak pečovat o pleť komplexně, účinně a bezpečně.

Kde začít?

Receptury kultovní řady Cold Plasma Plus+ přináší nejkomplexnější účinky. Produkty této řady jsou nejlepším řešením péče o pleť pro všechny, kteří chtějí ušetřit čas a zjednodušit svou pečující rutinu, aniž by obětovali výsledky. Řadu Cold Plasma Plus+, která se skládá z víceúčelových přípravků podporujících zdravý vzhled pokožky od hlavy až k patě, vyvinul tým Perricone MD na bázi patentovaného systému tekutých krystalů. "Ten umožňuje, aby byly v jedné receptuře rozptýleny různé klíčové složky ve vysokých koncentracích," vysvětluje Martone. Tato technologie je tím, co skutečně odlišuje Cold Plasma Plus+ od ostatních. Umožňuje rychlejší a hlubší pronikání klíčových složek do povrchu pleti a ošetření více problémů pleti najednou pomocí jediného přípravku.

Rozhodnout se, které produkty Cold Plasma Plus+ používat, je jednoduché. Kolekce byla v průběhu let sestavena tak, aby zahrnovala komplexní řešení pro všechny části těla včetně obličeje, očí, krku, brady, dekoltu, paží, holení a rukou. Nejnovějším produktem, který se připojil k této ikonické kolekci, je Cold Plasma Plus+ intenzivní hydratační komplex, mimořádně účinný hydratační krém.

Stačí si vybrat jeden nebo dva produkty pro každou část těla, na které pociťujete problémy. Zjistíte, jak pomocí několika účinných přípravků s aktivními složkami můžete stále poskytovat své pleti maximální péči.

 

OČI

Cold Plasma Plus+ oční krém

Problémy, na které se zaměřuje: Tmavé kruhy, otoky, vějířkovité vrásky, jemné vrásky a ztráta pružnosti.

Jak funguje: Tento lehký krém využívá ester vitaminu C, který pleť rozjasňuje a vyhlazuje, kyseliny omega-3, -6 a -9, které viditelně vypínají a vyživují pleť, a tripeptid mědi, který zpevňuje, vyhlazuje a obnovuje suchou pleť. Používá se ráno a večer.

 

OBLIČEJ

Cold Plasma Plus+ koncentrované sérum na obličej

Problémy, na které se zaměřuje: Jemné linky, vrásky, rozšířené póry, mdlý vzhled, hrubá textura, nejednotný tón, zarudnutí, diskolorace a ztráta pevnosti.

Jak funguje: Nenajdete účinnější víceúčelový přípravek než toto sérum. Cold Plasma Plus+ koncentrované sérum podporuje 9 nejviditelnějších znaků zdravé a mladistvě vypadající pleti pomocí tří klíčových složek: ester vitaminu C, který vyhlazuje, rozjasňuje a časem zmírňuje diskolorace. Kyseliny omega -3, -6 a -9, které posilují ochrannou bariéru pleti tím, že zlepšují její schopnost zadržovat vodu a viditelně pleť vypínají. Tripeptid mědi – silný, přirozeně se vyskytující komplex se třemi aminokyselinami, který pomáhá chránit a obnovovat pleť, což má za následek výrazně pevnější, hladší a svěžejší vzhled pleti. Používá se ráno a večer.

Cold Plasma Plus+ intenzivní hydratační komplex

Problémy, na které se zaměřuje: Suchost, mdlý vzhled, jemné linky, vrásky, ztráta pevnosti, hrubá textura a nerovnoměrný tón.  

Jak funguje: Cold Plasma Plus+ Intenzivní hydratační komplex hloubkově vyživuje pleť ráno i večer. Má mimořádně bohatou konzistenci připomínající balzám, která dodává pleti intenzivní hydrataci díky směsi jojobového, sójového a olivového oleje, peptidům podporujícím tvorbu kolagenu a esteru vitaminu C, který rozjasňuje, vyhlazuje a minimalizuje výskyt diskolorací. Může se používat ráno i večer.

Novinka Cold Plasma Plus+ intenzivní hydratační komplex je dokonalým doplňkem Cold Plasma Plus+ koncentrovaného séra na obličej. Ráno naneste intenzivní hydratační komplex a večer koncentrované sérum.

 

KRK A DEKOLT

Cold Plasma Plus+ zpevňující krém pro oblast brady a krku

Problémy, na které se zaměřuje: Ztráta pevnosti, ochablost, ztráta kontur, jemné linky a vrásky.

Bylo prokázáno, že Cold Plasma Plus+ zpevňující krém pro oblast brady a krku pomáhá snížit výskyt tzv. dvojité brady a povislých kontur kolem čelisti. Tento produkt skutečně pomáhá změnit vzhled linie dolní čelisti. Okamžitě zpevňuje a vypíná pleť, redukuje podbradek a časem celou čelist i vyrýsuje.

Jak funguje: Kultovní Cold Plasma Plus+ krém pro oblast brady a krku vyživuje, modeluje, zpevňuje a vypíná linii krku a čelisti pomocí tří vysoce účinných složek. DMAE, látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském mozku, pomáhá viditelně vypnout a zvednout povadlou pokožku. Peptidy (řetězec aminokyselin) zlepšují a zpevňují vzhled pleti tím, že podporují tvorbu kolagenu – stavebního kamene zdravé a mladistvě vypadající pleti. A zapouzdřený kofein podporuje viditelně pevnější, vypnutější a hladší pleť tím, že dodává energii povrchu pokožky. Používá se ráno a večer.

Cold Plasma Plus+ vyživující krém na krk a hrudník, SPF 25

Problémy, na které se zaměřuje: poškození pleti sluncem, vrásky, linky a diskolorace.

Jak funguje: Lehký krém, který snižuje výskyt vrásek a nerovnoměrného tónu pleti. Ochranný faktor SPF 25 na bázi minerálů chrání pokožku krku a dekoltu před poškozením slunečním zářením. Postupem času pomáhá jeho nabitá receptura také zjemnit již viditelné následky slunečního záření.  Dlouhodobě také zlepšuje tón pleti díky esteru vitaminu C. Vaše pleť bude zářit také díky vitaminu B3, který potlačuje tmavé skvrny. Cold Plasma Plus+ vyživující krém na krk a hrudník dále využívá peptidy, které podporují zdravou, pevnou a hladkou pleť. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme každé ráno kombinovat s Cold Plasma Plus+ zpevňujícím krémem pro oblast brady a krku.  

 

RUCE A TĚLO

Cold Plasma Plus+ krém na ruce

Problémy, na které se zaměřuje: Povadání, vrásky, ztráta pružnosti, jemné linky, suchost.

Jak funguje: Účinný pečující krém, který dodává tenké pokožce rukou intenzivní hydrataci. Bambucké máslo obnovuje ochrannou bariéru, fosfolipidy zlepšují zadržování vlhkosti a glycin, přirozeně se vyskytující aminokyselina, snižuje výskyt vrásek.

Cold Plasma Plus+ tělový krém proti stárnutí pokožky

Problémy, na které se zaměřuje: Ztenčující se pleť, povadání, ztráta hladkosti a pevnosti.

Jak funguje: Tělový krém posilující křehkou pokožku na pažích, holeních a dalších choulostivých místech pomocí kombinace účinných složek. Peptidy s růstovým faktorem viditelně zpevňují pokožku a upravují její tón a strukturu, kyselina mikrohyaluronová zmírňuje známky ochablosti a retinol urychluje obnovu pokožky a exfoliuje vrchní vrstvy kožních buněk.