GROWTH FACTOR FIRMING & LIFTING SERUM

NOVINKA! Láska na první dotek. Omlazující sérum pro všechny typy pleti.

Intenzivní omlazující sérum na den i noc je vyvinuto pomocí nové generace polyaminové technologie Dr. Perriconeho, která přináší viditelný liftingový efekt a zároveň zanechává pleť vyhlazenou a zářivou. Napomáhá zvláčňovat pleť a navrací jí plnost, pevnost a pružnost, redukuje také váčky pod očima.

PŮSOBÍ PROTI: ztrátě pevnosti, povadání pleti, jemným linkám a vráskám, nedokonalé textuře pleti

POLYAMINOVÝ RŮSTOVÝ FAKTOR Podporuje zdravě vypadající pleť & mladistvou zářivost

Endogenní molekula využívaná téměř každou živou bytostí na Zemi. Polyaminový růstový faktor zlepšuje pružnost pokožky a pomáhá posilovat vzhled mladistvé, viditelně pevnější pleti bohaté na kolagen. S přibývajícím věkem produkuje pokožka menší množství růstových faktorů, což se často pojí s nejviditelnějšími znaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky, ztráta pružnosti a mdlost pleti.

MEMBRÁNA Z VAJEČNÝCH SKOŘÁPEK

Tenká, ve vodě rozpustná vrstva, která lemuje skořápku vajec. Při lokální aplikaci tato membrána podporuje kožní bariéru a dodává pleti mladistvou texturu, zářivost a větší pružnost. 

ZAPOUZDŘENÝ RETINOL: Urychlení obnovy pokožky

Ultra účinný volně prodejný derivát vitamínu A, který výrazně redukuje vzhled vrásek a diskolorací. Zrychluje exfoliaci svrchních vrstev pleti a jejich obnovu. Unikátní systém pomalého uvolňování pomáhá zachovat tuto nestabilní ingredienci a zklidňovat pleť.

APLIKACE

Po očištění pleti, vmasírujte jemným pohybem směrem nahoru od krku na obličej. Počkejte, až se úplně vstřebá a použijte svoji oblíbenou zvláčňující péči Perricone MD. Používejte ráno a večer.

 

VYTOVOŘTE SI SVŮJ BEAUTY RITUÁL PRO MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY

Doporučujeme kombinovat s:

TONIKUM No:Rinse Intensive Pore Minimizing Toner

DENNÍ SÉRUM HIGH POTENCY Growth Factor Firming & Lifting Serum

DENNÍ KRÉM High Potency Classics Face Finishing & Firming Moisturizer nebo High Potency Classics Face Finishing & Firming Tinted Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 nebo High Potency Classics Hyaluronic Intensive Moisturizer

NOČNÍ SÉRUMHIGH POTENCY Growth Factor Firming & Lifting Serum

NOČNÍ KRÉM High Potency Classics Face Finishing & Firming Moisturizer nebo High Potency Classics Hyaluronic Intensive Moisturizer

OČNÍ KRÉM High Potency Classics Firming Eye Lift